PROBLEM Z SZYBĄ?

ZADZWOŃ DO NAS 608 17 17 70

WYCENY@SZYBYRAWICZ.PL

O FIRMIE

Firma SzybyRawicz.pl mieści się w Sarnówce 17A, kilkaset metrów od trasy między Rawiczem a Miejską Górką. Specjalizujemy się w montażu, naprawie i przyciemnianiu szyb do wszystkich typów i marek samochodów. Niezależnie od tego czy jesteś posiadaczem małego samochodu osobowego, limuzyny, ciężarówki czy autobusu, trafiając do nas - musisz wiedzieć ze trafiłeś najlepiej!
Dywiza jaka nam przyświeca to zapewnienie najlepszej jakości usług wymiany, naprawy czy przyciemniania szyb w najniższych cenach na rynku.

Pośród naszych usług możemy wyróżnić wymianę i naprawę szyb, jako zabiegów wykonywanych w przypadku zdarzeń losowych. Pamiętajcie drodzy Państwo jednak o tym, że specjalizujemy się również w profesjonalnym przyciemnianiu szyb aut. Oczywiście na każdą z wymienionych usług zapewniamy gwarancję i wszelkie wymagane homologacje.

Korzystając ze swoich doświadczeń, szerokich kontaktów i dużym wolumenie zamawianych u producentów szyb, jesteśmy również ich dystrybutorem. Jeżeli szukasz dobrego dostawcy szyb samochodowych każdego typu - zgłoś się do nas i zapytaj o ceny. Na pewno miło się zaskoczysz.